Koşullar Ve Şartlar, Gizlilik Politikası

Koşullar ve Şartlar:

Oda 1 Koşullar ve Şartlar

İptal Politikası

İade Edilemez Rezervasyon. Ücretsiz iptal yapılamaz. Değişiklik Yapılabilir. Rezervasyon tutarının fiyatı rezervasyon anında veya herhangi bir tarihte tahsil edilir.

Garanti Politikası:

Tüm rezervasyonlar için kredi kartı garantisi alınmaktadır. Ödeme: Giriş günü yerel döviz kuru dikkate alınır.

Koşullar ve Şartlar:

GENEL POLİTİKALARI

* Otele giriş saati 14.00 ve sonrasıdır. * Otelden çıkış saati 12.00 ve öncesidir. 

* Evcil hayvan kabul edilmiyor. * Fiyatlara kdv dahildir. 

*Konaklama Konaklama (TC kanunları ve yönetmelikleri) kararlaştırılır. Konaklama Vergisi tutarı; tesis tarafından otel girişinde ayrıca tahsil edilmiştir. 

* Adres Apart; American Express, Visa, MasterCard, Maestro kredi kartılarını kabul eder ve varıştan önce kartınızı ön provizyon çekme hakkını saklı tutar. 

* Ödeme: Giriş günü yerel döviz kuru dikkate alınır. 

ÇOCUK VE GENEL KONAKLAMA POLİTİKALARI

* 12 yaşından küçük bir çocuk ücretsiz konaklayabilir. 

* 3 yaşından küçük bir çocuk bebek yatağında ücretsiz konaklayabilir. 

* 3-12 yaş arasındaki ikinci çocuk günlük oda fiyatının % 25 olduğu (her gün için) ödeyerek konaklayabilir. 

* 12 yaşından büyük bir çocuk ya da yetişkin günlük oda fiyatının% 35 oranında (her gün için) ödünç konaklayabilir. 

* Ekstra çocuk ya da yetişkin konaklamalarında sadece odadaki var olan yatak kullanılan ve otel yönetiminin izni ile kullanabilirsiniz. 

* Ek ücretler toplam oda fiyatına yansımaz ve konaklama seçenekleri ayrıca ödenmeleri gerekir. Özel şartlar için giriş bilgileri, rezervasyonda kullandıkları kredi kartını göstermeleri istenir. Üçüncü şahıs kredi kartları kabul edilmez. Tasarlamak kartı gösteremeyen konuklar tekrar ücretlendirilir ve gereklidir bedelini peşin ödemelidirler. 3D güvenli sistemi üzeirnden bir ön ödeme depozitosu istenir. Rezervasyonunuzu yaptırmanızdan sonra otel talimatı için sizinle iletişime geçecektir.

Gizlilik Politikası:

Kişiselleştirilmiş tarafımızdan sistemimizde

a) isteklerinize cevap verebilecek

b) pazarlama, promosyonel aktiviteler ve servis ve hizmetlerimizin sizlere kişiselleştirilebilmesi gibi aktivitelerin takibi için depolanacaktır. 

Didim Adres Apart, bugüne kadar hizmet verdiği alanın hassasiyeti gereğince tüm veri sahiplerinden (kişisel verileri işlenen gerçek kişi/ilgili kişi) elde ettiği kişisel verileri gizli tutmuş ve hiçbir zaman hukuka aykırı olarak üçüncü kişilerle paylaşmamıştır. Bilgileriniz Adres Apart'ın bağlantıda olduğu diğer şirketlere iletilebilir ancak kamuya ifşa edilmez.

Adres Apart Didim, Atatürk Bulvarı No: 26 Altınkum  Didim / AYDIN Turkey- +90 256 813 45 82 kanalından başka bir şekilde.

Koşullar Ve Şartlar, Gizlilik Politikası